O nas

Karolina Nowak

Karolina Nowak Analityk Danych i Redaktor Naczelna Karolina, absolwentka informatyki stosowanej na Politechnice Warszawskiej, posiada bogate doświadczenie w analizie danych i sztucznej inteligencji. Pracowała jako konsultant ds. danych w międzynarodowych korporacjach przed dołączeniem do naszego zespołu. Na blogu dzieli się swoją pasją do wykorzystania danych w celu rozwiązywania rzeczywistych problemów biznesowych i społecznych.

Tomasz Kowalski

Tomasz Kowalski Specjalista ds. Big Data i Publicysta Tomasz to doświadczony programista i analityk big data. Ukończył studia z zakresu analizy danych na Uniwersytecie Jagiellońskim. Specjalizuje się w przetwarzaniu i analizie dużych zbiorów danych. W naszym zespole odpowiada za tworzenie głębokich i wnikliwych analiz oraz reportaży.

Magdalena Żurawska

Magdalena Żurawska Ekonometrystka i Kolumnistka Magdalena posiada tytuł magistra ekonometrii z SGH w Warszawie. Z pasją łączy nauki ekonomiczne z analizą danych, koncentrując się na prognozowaniu trendów rynkowych. Na blogu pisze o zastosowaniu analizy danych w ekonomii i finansach.

Jakub Wiśniewski

Jakub Wiśniewski Ekspert ds. AI i Autor Jakub, doktorant na Wydziale Informatyki Politechniki Poznańskiej, specjalizuje się w sztucznej inteligencji i uczeniu maszynowym. Ma doświadczenie w prowadzeniu projektów badawczych z zakresu AI. Na blogu eksploruje najnowsze trendy i innowacje w dziedzinie sztucznej inteligencji.

Anna Wójtowicz

Anna Wójtowicz Statystyczka i Redaktorka Anna jest absolwentką statystyki na Uniwersytecie Warszawskim. Posiada doświadczenie w analizie statystycznej w sektorze publicznym i prywatnym. Na blogu zajmuje się analizą danych i interpretacją wyników badań w kontekście społecznym i gospodarczym.